Přestaňte hledat ideální ženu

Přestaňte hledat ideální ženu

Víte, jak najdete ideální ženu? Tak, že ji přestanete hledat. Že to nedává smysl? No, taky mi chvilku trvalo, než jsem to pochopil. Asi 22 let.

Grass is always greener on the other side

Celej život jsem ideální ženu hledal. Byly doby, kdy jsem měl pocit, že jich musím poznat co nejvíc, abych mezi nimi mohl najít tu nejlepší a tu si pak vzít a mít s ní děti. Seznamoval jsem se přes známé, na diskotékách, na volejbale, na seznamkách, okolí mi dohazovalo své volné kamarádky a já se neustále rozhlížel okolo…a hledal. A I když jsem našel, tak jsem se vždycky po case přistihnul, že mi na té současné začalo něco vadit a koukal jsem kolem a hledal dál. Takhle se to opakovalo až na vyjímky jsem byl stále přesvědčen, že ta ideální na mně někde čeká.

Ideální žena neexistuje, dokud ji nepotkáte

Pokud si svou ideální ženu sestavíte tak, že vezmete prsa Kate Upton, zadek Beyoncé, rty od Rihanny a tak dále… tak budete vždycky zklamaní…nemluvě o tom, že to je nesmysl a život takhle nefunguje.

Vaše budoucí ideální žena také hledá svého budoucího ideálního muže.

No dobrý, ale kde teda začít?

Vymáčkněte ze sebe to nejlepší

Představte si, že najednou ideální žena stojí před vámi a vy máte jedinou možnost ji zaujmout, sbalit, udělat jí děti a žít s ní do smrti. A pak se podívejte jejíma očima. Co vidí? Koho vidí? Bude mít ideální žena zájem? Co jí vlastně nabídnete? Co vás pohání? Kam směřujete? Jak vypadáte? Co umíte a víte? Kde žijete a jak trávíte čas? Jaké máte sny? Jste sami sebou? Jste skutečnej chlap?

Kdo vlastně jste?

Buďte úžasní

Pokud jste si na kteroukoliv z otázek odpověděli záporně nebo vlastně nevíte, co na ni říct, narazili jste na jádro pudla.

Dokud ze sebe nezačnete mačkat to nejlepší, posouvat své hranice, vydávat se mimo komfortní zónu, plnit si sny, pomáhat sobě i ostatním, přemáhat se, trpět…a sklízet úspěchy, nic se nezmění.

Ovšem jen budete žít život, který jste vždycky chtěli žít (ať už vypadá jakkoliv), tak ONA se dříve či později objeví. Ženy našeho života totiž potřebují vidět, že nějaký život máme i bez nich, že jsme odvážní, že se umíme porvat s osudem, že víme, co chceme, že jsme spadli na hubu a znova vstali, že se máme rádi a tak budeme umět mít rádi jí, že se o sebe umíme postarat…a budeme schopni postarat se o ní, a takhle bych mohl pokračovat dál.

Pokud takoví nebudete, nebude to fungovat

Chápete to?

Vždycky a bezvýhradně je to o nás

Můj poslední neúspěch s ženou, kterou jsem fakt považoval za ideální, byl pro mne hodně nepříjemný wake up call. S konečnou platností mi došlo, že pokud budu ke svýmu životu, vztahům a ženám přistupovat tak, jak jsem to dělal do dneška, nikdy se nedočkám.

A tak jsem se nasral, fakt nasral a řekl si, že to takhle dál nechci!

Od té doby dělám maximum proto, abych měl co nabídnout, abych si vážil sám sebe, abych byl pyšnej na to jak žiju, abych miloval sebe, svůj život a tudíž mohl milovat jí, naše děti, náš život a naší společnou cestu.

Cokoliv má v životě fungovat začíná u nás samotných a tam je vždycky třeba začít. Tak to udělejte a těch ideálních věcí a lidí ve vašem životě začne přibývat a vy se nebudete prakticky ani muset snažit je hledat.

Ony si totiž najdou nás.

I love you just the way you are

A najdou si nás podle toho, jak žijeme a kým jsme. Najdou si nás, protože chtějí to, co vidí, co cítí a co jim můžeme dát. Vstoupí do našeho života a nebudou nás chtít měnit. Vstoupí do našeho života a budou chtít zůstat. Budou chtít sdílet svůj život s námi, porodit naše děti a kráčet dál životem bok po boku. Budou chtít táhnout za jeden provaz a udělat všechno proto, aby všechno fungovalo jak má bez ohledu na to co vám život přinese.

A pak už záleží jen na nás.

One thought on “Přestaňte hledat ideální ženu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..