Proč zbožňuju ženská prsa

Proč zbožňuju ženská prsa

Znáte něco krásnějšího, než sexy ženu s krásnýma očima a bujným dekoltem? Já ne :)

Někdo má rád holky, někdo vdolky a někdo prsa.

Měl jsem je rád vždycky. Byly doby, kdy jsem je potajmu studoval ve fotodokumentaci cestopisů Hanzelky a Zikmunda, v komixech Kájí Saudka, později stále potajmu v erotických časopisech, ale prakticky odjakživa a většinou zase potajmu na hrudnících skutečných žen kolem sebe. Fascinovaly mne, hypnotizovaly mne, vzrušovaly mne, přitahovaly mne magickou silou, poutaly mojí pozornost a zjevovaly se v mých snech. Dovedl jsem se na ně dívat s neutuchajícím zájmem a zalíbením.

Prsa patří ženám

Můj ideál ženské krásy je svobodná, svůdná, sebevědomá a ženská žena, jejíž ženskost je podtržena a umocněna tím, že její hrudník svou plností symbolizuje plodnost, úrodnost, měkkost, hebkost a útočiště, po kterém jako muž toužím. Moje ideální žena má krásná prsa, která zbožňuje stejně, jako zbožňuju já ji.

Někteří lidé si myslí, že ženy s velkýma prsama jsou hloupé. Ale je to naopak: velká prsa dělají hlupáky z mužů. -Rita Rudner

A ono to tak bude. Některým mužům klesá IQ za volantem vozu, některým po 5ti panácích a některým při pohledu na ženská prsa. Já v životě zažil všechny uvedené případy, jen ten poslední mám nejradši :)

Je krásné si to přiznat

Dlouho jsem se za to, že miluju ženská prsa, styděl a považoval to skoro za úchylku (a taky, že to úchylka byla :)). V rámci přetlaku mezi mými touhami a skutečností jsem si dokonce udělal web, kam jsem dával fotky žen a jejich ňader. Byla to pro mne estetická terapie. Hnací síla, se kterou jsem publikoval stovky příspěvků a vylaďoval vzhled blogu byla nezdolná a vášnivá!

Pak jsem potkal Markétu a v ní se mi splnil sen. Sen, který jsem do té doby žil pouze jako dr.zloun. Sen, ve kterém jsem potkal ideální ženu a splnilo se mi všechno, po čem jsem toužil.

Prsa zbožňuju i nadále, dovedu je ocenit v celé škále a pestrosti okolního světa, ale jediná, mezi kterými chci hledat své útočiště jsou ta, které jsou nedělitelně spojena s mou láskou.

A i když to teď s náma vypadá bledě, nevzdávám to, protože za svou lásku a její prsa jsem ochoten jít až na světa kraj! :)

Všechno je jinak

(dodatek z 24.8.2014)

Nikdy bych nevěřil, že se to, co jsem popisoval před několika měsíci v řádcich výše, se může změnit.

Přesto, se to změnilo.

Ženská prsa se mi líbí dál, to nezmizelo!, ale ta nekontrolovatelná touha (aka ňaderný craving :)) je pryč!

Je pryč až do té míry, že mne přitahují ženy, které mají malá prsa, dovedu je milovat a NIC mi na nich nechybí.

Uvědomuji si směšnost toho, jaký prostor jsem kozám (dámy prominou :)) ve svém životě dával a jak moc hýbaly mým životem…ale prostě to asi muselo odejít samo.

A jsem zas o něco svobodnější.

A je to příjemný. Fakt příjemný.

Nemluvě o tom, že jsem si dost podstatně rozšířil okruh svých potenciálních manželek ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..